Petak, 19 srpnja, 2024
ObavijestiRASPORED ZA 16. TRADICIONALNI MALONOGOMETNI TURNIR "Mario Cvitković - Maka"

RASPORED ZA 16. TRADICIONALNI MALONOGOMETNI TURNIR “Mario Cvitković – Maka”

PETAK 15.12.2023.

VRIJEMEGRUPAEKIPAEKIPAREZULTAT
15:00U-14NK Novi VinodolskiMNK Otočac3-0
15:45U-14NK Novi VinodolskiNK Otočac4-1
16:304Lika BoysDaman & Brdar Instalacije3-0
17:151MaritosCB Picasso4-0
18:002Obrt DennoPlavci5-1
18:451Lucy BoysDiablos11-0
19:302Obrt DennoKod Martina1-5
20:153Aco BoysUdruga građana3-0

NEDJELJA 17.12.2023.

VRIJEMEGRUPAEKIPAEKIPAREZULTAT
14:15U-14NK Lika 95MNK Otočac3-3
15:00U-14B&D KrižpoljeBistro Ribić0-13
16:001MaritosDiablos7-1
16:453Aco BoysBabaloo Bar4-2
17:302CB MistralPlavci6-2
18:151Lucy BoysCB Picasso4-2
19:002B&D KrižpoljeKod Martina4-4
19:451Lucy BoysMaritos4-1

PONEDJELJAK 18.12.2023.

VRIJEMEGRUPAEKIPAEKIPAREZULTAT
14:30U-14NK Lika 95NK Otočac8-0
15:15U-14B&D KrižpoljeCadillac Perušić0-12
16:002Kod MartinaPlavci14-1
16:452Obrt DennoB&D Križpolje0-3
17:303Via SenjUdruga građana5-0
18:151CB Manhattan & Ori. ognjDiablos5-0
19:002CB MistralObrt Denno3-0
19:453Via SenjBabaloo Bar2-1
20:302CB Manhattan & Ori. ognjCB Picasso5-1
21:154CB LA & VS LončarSelan & Restoran Martina2-3

UTORAK 19.12.2023.

VRIJEMEGRUPAEKIPAEKIPAREZULTAT
16:00U-14NK Novi VinodolskiNK Lika 952-7
16:451CB PicassoDiablos5-1
17:302Lika BoysSelan & Restoran Martina2-1
18:153Babaloo BarUdruga građana2-3
19:002CB MistralKod Martina1-2

SRIJEDA 20.12.2023.

VRIJEMEGRUPAEKIPAEKIPAREZULTAT
15:15U-14NK OtočacMNK Otočac2-8
16:00U-14Cadillac PerušićDiablos2-0
16:452B&D KrižpoljePlavci7-1
17:30U-14NK Otočac
MNK Otočac
Bistro Ribić
Bistro Ribić
1-0
3-0
18:154Lika BoysCB LA & VS Lončar0-2
19:001CB Manhattan & Ori. ognjMaritos4-3
19:452CB MistralB&D Križpolje3-2
21:152CB Manhattan & Ori. ognjLucy Boys1-2

PETAK 22.12.2023.

VRIJEMEEKIPAEKIPAREZULTAT
18:00Lucy BoysSelan & Restoran Martina4-2
19:00CB LA & VS LončarCB Mistral0-6
20:00Kod MartinaAco Boys2-2 (8-7)
21:00Via SenjCB Manhattan & Ori. ognj2-3

SUBOTA 23.12.2023.

VRIJEMEEKIPAEKIPAREZULTAT
14:45NK Lika 95Bistro Ribić4-0
15:30Cadillac PerušićNK Novi Vinodolski3-2
16:15Bistro RibićNK Novi Vinodolski0-7
17:00Lucy BoysKod Martina4-1
18:00CB MistralCB Manhattan & Ori. ognj5-0
19:00NK Lika 95Cadillac Perušić0-2
20:00Kod MartinaCB Manhattan & Ori. ognj(3-3) 6-5
21:00CB MistralLucy Boys(0-0) 3-2

NAJNOVIJE VIJESTI